ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Branické divadlo

Částečně přístupný
Kontakty

Branická 411/63
Praha 4

telefon +420 244461397


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon ANO Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta ANO Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Povrch přístupového chodníku tvoří mozaiková dlažba. Vstupní dveře divadla jsou dvoukřídlé (hlavní křídlo šířka 72 cm, vedlejší křídlo šířka 75 cm) a otevírají se mechanicky směrem ven. Zvonková signalizace není k dispozici.

Interiér:

Z foyer s pokladnou (pult výška 114 cm) vede vlevo schodiště do šatny v suterénu. Přímo naproti vstupu jsou dvoukřídlé dveře do zadní části sálu (šířka 2x 71 cm). K vyhrazeným místům (šířka max. 109 cm, sklon 4,5 %), která se nachází po obou stranách poslední řady hlediště, se zvedá podlaha ve výrazném sklonu (až 16,5 %).

Divadelní kavárna se nachází v suterénu (-10 schodů), šikmá schodišťová plošina je dlouhodobě mimo provoz.

Výtah:

Výtah není k dispozici.

WC:

Částečně přístupná toaleta (dveře šířka 80 cm; kabina šířka 185 cm, hloubka 140 cm) je samostatná a nachází se v chodbě po levé straně hlediště s přístupem přes dvoukřídlé dveře (šířka 2x 75 cm). Neoznačené jednokřídlé dveře do WC se otevírají mechanicky směrem ven. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zleva. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 121 cm). Toaletní mísa není vybavena madly.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Poznámky:

Mapováno 3/2018

Galerie:
Branické divadlo   Branické divadlo   Branické divadlo   Branické divadlo   Branické divadlo
Mapa