ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Vrchní soud v Praze

Částečně přístupný
Kontakty

nám. Hrdinů 1300/11
Praha 4

telefon +420 261196111


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch ANO Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem NE Bezbariérový vstup bočním vchodem ANO Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný ANO Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa ANO Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Přístupové komunikace v okolí objektu mají asfaltový povrch s nerovnostmi. Hlavní vstup do budovy je bariérový (+ 17 schodů). Vstupní dvoukřídlé dveře (hlavní křídlo šířka 84 cm, vedlejší křídlo šířka 91 cm) se otevírají mechanicky směrem do vstupní haly s recepcí. Zvonková signalizace (výška 109 cm) je umístěná na sloupku pod schodištěm.

Vedlejší vchod umožňující bezbariérový přístup je k dispozici v zadním traktu budovy. Přístupový chodník z ulice Soudní, kde se nachází tramvajová zastávka Vozovna Pankrác, má hrubší nerovnosti a místy příčný skon. Tramvajová zastávka a přilehlý přechod nejsou bezbariérově upraveny. Do dvora zadního traktu vede široká kovová brána, povrch dvora je rovný se zámkovou dlažbou, k dispozici je vyhrazené parkovací stání. Převýšení u vstupu je řešeno přímou rampou (sklon 10 %, šířka 142 cm, délka 290 cm) s jednostranným madlem (výška 34 cm). Jednokřídlé dveře (šířka 90 cm) se otevírají mechanicky směrem dovnitř. Navazující chodbu dělí dvoukřídlé dveře (šířka 2x 70 cm). Vedlejší vchod lze využít pouze po předchozí domluvě.

Interiér:

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody a dveře do kanceláří i jednacích místností jsou široké min. 70 cm s prahy do 3 cm. Patra budovy propojuje osobní výtah.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 80 cm; klec šířka 107 cm, hloubka 139 cm) spojuje přízemí až 3. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem (výška 84 cm) a zrcadlem na čelní stěně. Sklopné sedátko v kleci chybí. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 113 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 119 cm.

WC:

Upravená toaleta (dveře šířka 90 cm; kabina šířka 183 cm, hloubka 212 cm) s předsíní (dveře šířka 89 cm; šířka 264 cm, hloubka 150 cm) se nachází v přízemí. Neoznačené jednokřídlé dveře do WC se otevírají mechanicky směrem dovnitř (!). Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 124 cm). Toaletní mísa je vybavena dvěma sklopnými madly. Umyvadlo není součástí kabiny, je umístěné v předsíni.

Parkování:

Možnost parkování je na parkovací ploše ve dvoře u zadního traktu.

Poznámky:

Mapováno 3/2018

Galerie:
Vrchní soud v Praze   Vrchní soud v Praze   Vrchní soud v Praze   Vrchní soud v Praze   Vrchní soud v Praze   Vrchní soud v Praze   Vrchní soud v Praze
Mapa