ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Městská knihovna v Praze - pobočka Spořilov

Částečně přístupný
Kontakty

Postupická 2932/7
Praha 4 – Záběhlicemobil +420 770130245

email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody NE Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta ANO Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Chodník před objektem se směrem k ulici Postupická svažuje, vhodnější je přístup z ulice Struhařovská. Před vstupem je plocha (šířka 339 cm, hloubka 224 cm) v podélném sklonu (až 8 %). Vstup je dvoukřídlými dveřmi (hlavní křídlo šířka 77 cm, vedlejší křídlo šířka 80 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Vpravo u dveří je umístěna zvonková signalizace (výška 125 cm). 

Interiér:

Manipulační prostor  v interiéru je dostatečný. Stoly pro veřejnost mají podjezd (výška 67 cm), pult služeb je ve výšce 83 cm. 

Výtah:

Celý prostor knihovny se nachází v přízemí.

WC:

Přístupná toaleta je umístěna v oddělení WC ženy. Vstup je přes předsíň (šířka 250 cm, hloubka 198 cm), jednokřídlé dveře do předsíně (šířka křídla 89 cm) jsou označené, otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Toaleta (dveře šířka 80 cm, kabina šířka 196 cm, hloubka 215 cm) má přístup k míse WC z pohledu od vstupních dveří zleva, šířka prostoru pro umístění vozíku je dostatečná (šířka 107 cm).  Mísa WC je opatřena sklopnými madly. 

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Poznámky:

Mapováno 10/2017

Galerie:
Městská knihovna v Praze - pobočka Spořilov   Městská knihovna v Praze - pobočka Spořilov   Městská knihovna v Praze - pobočka Spořilov   Městská knihovna v Praze - pobočka Spořilov
Mapa