ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Novodvorská Plaza

Přístupný
Kontakty

Novodvorská 1800/136
Praha 4

telefon +420 225437109


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný ANO Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta ANO Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Povrch komunikací v okolí tvoří zámková dlažba v mírném sklonu (max. 5 %). Vstupní dveře obchodního centra se otevírají automaticky do stran. Šířka průjezdu je dostatečná. Zvonková signalizace u vstupu není. Z prostorného zádveří vedou do interiéru další automatické dvoukřídlé dveře.

Druhý vstup z parkoviště (západní strany) tvoří karusel. Postranní dveře jsou mimo běžný provoz.

Interiér:

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody a vstupy do obchodů jsou široké min. 80 cm. Část spojovací chodby v 1. patře je v mírném sklonu (4,5 %). V mezaninu se nachází pouze administrativní zázemí.

Výtah:

Dvojice výtahů (automaticky otevírané dveře šířka 80 cm; klec šířka 110 cm, hloubka 138 cm) spojuje -1. až 1. patro. Manipulační prostor před výtahy je dostatečný. Klece jsou vybaveny madly (výška 88 cm) na čelní a boční stěně. Sklopné sedátko a zrcadlo v klecích chybí. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 114 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 119 cm.

WC:

Přístupná toaleta (dveře šířka 90 cm; kabina šířka 224 cm, hloubka 147-191 cm) je samostatná a nachází se v 1. patře. Toaleta se uzamyká na Euroklíč. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse (kotvené na pravé boční stěně) z pohledu od vstupu do kabiny je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 90 cm). Toaletní mísa je vybavena jedním sklopným a jedním pevným madlem.

Parkování:

Vedle nákupního střediska se nachází parkovací plocha s min. 5 vyhrazenými parkovacími stáními. Další vyhrazená parkovací stání jsou k dispozici v podzemních garážích, které jsou přístupné výtahem.

Poznámky:

Mapováno 3/2018

Galerie:
Novodvorská Plaza   Novodvorská Plaza   Novodvorská Plaza   Novodvorská Plaza   Novodvorská Plaza   Novodvorská Plaza   Novodvorská Plaza   Novodvorská Plaza
Mapa