ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Nuselská poliklinika, budova A

Částečně přístupný
Kontakty

Táborská 325/57
Praha 4 – Nusle

telefon +420 234091111


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný ANO Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa ANO Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Přístup do budov polikliniky je z ulice Táborská (podélný sklon 2,8 %), před poliklinikou je vjezd se sklonem současně i v příčném směru (sklon 3 %). Průjezd (šířka 267 cm) do budovy slouží současně jako pěší přístupová komunikace. Budova se skládá ze čtyř objektů se samostatnými vstupy.

Budova A

Přístup z průjezdu vede přes schod kompenzovaný rampou (sklon 13,5 %, šířka 159 cm, délka 90 cm). Nad rampou vlevo je umístěna vrátnice s okénkem (výška 95 cm).  Za vrátnicí je vstup do prodejny zdravotnických potřeb jednokřídlými dveřmi (šířka 86 cm), otevírají se směrem dovnitř.

Hlavní vstup do budovy A je nad rampou vpravo, vstupní dvoukřídlé dveře (hlavní křídlo šířka 88 cm, vedlejší křídlo šířka 49 cm) se otevírají se směrem ven.

Interiér:

Prostory polikliniky s ordinacemi jsou rozloženy od přízemí do 4. patra, patra jsou přístupná výtahem.

Průchody v interiéru a šířky průchodu dveřmi jsou jsou dostatečné (šířka min. 80 cm). K dispozici je pouze běžné hygienické zázemí..

Budova A je propojena v patrech s budovou B vyrovnávacími schody (1. patro+1 schod, 2. patro +2 schody, 3. a 4. patro +3 schody).

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 80 cm; klec šířka 100 cm, hloubka 127 cm) spojuje přízemí až 4. patro. klec je vybavena madlem, zrcadlem na čelní stěně a sklopným sedátkem. Ovladače na nástupních místech jsou ve výšce 112 cm, ovladače uvnitř klece jsou nejvýše 130 cm s odsazením od rohu 45 cm.

WC:

K dispozici je pouze běžné hygienické zázemí, upravená toaleta je umístěna v objektu C uvnitř oddělení.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Galerie:
Nuselská poliklinika, budova A   Nuselská poliklinika, budova A   Nuselská poliklinika, budova A
Mapa