ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Nuselská poliklinika, budova B

Nepřístupný
Kontakty

Táborská 325/57
Praha 4 – Nusle

telefon +420 234091111


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný ANO Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa ANO Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Přístup do budov polikliniky je z ulice Táborská (podélný sklon 2,8 %), před poliklinikou je vjezd se sklonem současně i v příčném směru (sklon 3 %). Průjezd (šířka 267 cm) do budovy slouží současně jako pěší přístupová komunikace. Budova se skládá ze čtyř objektů se samostatnými vstupy.

Budova B

Přístup je z průjezdu nejprve nájezdovou rampou (sklon 9 %, šířka 140 cm, délka 370 cm), nad rampou je umístěn vstup automaticky otevíranými dveřmi. Za dveřmi vpravo je vstup na kosmetiku a masáže, vstupní jednokřídlé dveře (šířka 80 cm) s prahem (výška 3 cm) se otevírají směrem dovnitř. K výtahu vede další rampa (sklon 9 %, šířka 140 cm, délka 370 cm).

Vedle průjezdu vpravo je umístěna lékárna se samostatným vstupem z ulice Táborská 321/59 (podélný sklon 2,8 %). Na chodník v příčném sklonu (max. 9,5 %, délka 150 cm) před vstupem navazuje krátký nájezd (sklon 5 %, šířka 140 cm, délka 40 cm). Vstup je jednokřídlými dveřmi (šířka 112 cm), otevírají se směrem dovnitř. U vstupu vpravo je umístěna zvonková signalizace (výška 120 cm).

Interiér:

Prostory polikliniky jsou rozloženy v mezipatrech od přízemí do 4. patra. Na úroveň pater je třeba překonat +12 až +13 schodů.

Průchody v interiéru jsou dostatečné (šířka min. 80 cm), část ordinací (3. patro) má dveře s prahem do 2 cm. Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. K dispozici je běžné hygienické zázemí.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 89 cm; klec šířka 110 cm, hloubka 141 cm) spojuje přízemí a mezipatra pod úroveň 4. patra. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem (výška 90 cm), zrcadlem na boční stěně a sklopným sedátkem. Ovladače na nástupních místech jsou ve výšce 115 cm, ovladače uvnitř klece jsou nejvýše 117 cm.

WC:

K dispozici je pouze běžné hygienické zázemí.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Galerie:
Nuselská poliklinika, budova B   Nuselská poliklinika, budova B   Nuselská poliklinika, budova B
Mapa