ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Nuselská poliklinika, budova B

Nepřístupný
Kontakty

Táborská 325/57
Praha 4 – Nusle

telefon +420 234091111


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný ANO Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa ANO Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Přístup do budov polikliniky je z ulice Táborská (podélný sklon 2,8 %), před poliklinikou je vjezd se sklonem současně i v příčném směru (sklon 3 %). Průjezd (šířka 267 cm) do budovy slouží současně jako pěší přístupová komunikace. Budova se skládá ze čtyř objektů se samostatnými vstupy.  Objekty A, B jsou v patrech propojeny vnitřním schodištěm. Budova A je umístěna vlevo, B je vpravo.  Průjezd vede do dvora, kde je vlevo situována budova C a vpravo D.

Budova B

Přístup je z průjezdu nejprve nájezdovou rampou (sklon 9 %, šířka 140 cm, délka 370 cm), nad rampou je umístěn vstup automaticky otevíranými dveřmi. Za dveřmi vpravo je vstup na kosmetiku a masáže, vstupní jednokřídlé dveře (šířka 80 cm) s prahem (výška 3 cm) se otevírají směrem dovnitř. Následuje vlevo dolů další rampa (sklon 9 %, šířka 140 cm, délka 370 cm) k výtahu.

Vedle průjezdu vpravo je umístěna lékárna se samostatným vstupem z ulice Táborská 321/59 (podélný sklon 2,8 %). Chodník je zde podél fasády v příčném sklonu (max. 9,5 %, délka 150 cm), před vstupem ve výklenku navazuje na chodník stoupající nájezd (sklon 5 %, šířka 140 cm, délka 40 cm). Vstup je ve výklenku (šířka 134 cm, hloubka 40 cm) jednokřídlými dveřmi (šířka 112 cm), otevírají se směrem dovnitř. U vstupu vpravo je umístěna zvonková signalizace (výška 120 cm, odsazení od rohu 20 cm).

Interiér:

Průchody v interiéru jsou dostatečné (šířka min. 80 cm). K dispozici je pouze běžné hygienické zázemí, chybí upravená toaleta.

Lékařské odbornosti a jejich umístění:

přízemí zdravotní kosmetika, masáže

1. patro interní, kožní

2. patro masáže, praktický lékař

3. patro stomatologie, praktický lékař

4. patro psychiatrie, dětská psychiatrie, stomatologie

Prostory polikliniky jsou rozloženy od přízemí do 4. patra, u budovy B jsou přístupné výtahem pouze do mezipater, na úroveň pater je třeba překonat +12 nebo až +13 schodů. Průchody v interiéru jsou dostatečné (šířka min. 80 cm), část ordinací (3. patro) má dveře s prahem do 2 cm.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 89 cm; klec šířka 110 cm, hloubka 141 cm) spojuje přízemí a mezipatra pod úroveň 4. patra. Ovladače na nástupních místech jsou ve výšce 115 cm v rohu ve výklenku (hloubka 50 cm), ovladače uvnitř klece jsou nejvýše 117 cm s odsazením od rohu 43 cm. Vybavení tvoří madlo na čelní stěně (výška 90 cm), zrcadlo na boční stěně (výška 119 cm) a sklopné sedátko.

WC:

K dispozici je pouze běžné hygienické zázemí, upravená toaleta je umístěna v objektu C uvnitř oddělení.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Galerie:
Nuselská poliklinika, budova B   Nuselská poliklinika, budova B   Nuselská poliklinika, budova B
Mapa