ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Nuselská poliklinika budova C

Přístupný
Kontakty

Táborská 325/57
Praha 4 – Nusle

telefon +420 234091111


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště ANO Výtah běžný ANO Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa ANO Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta ANO Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Přístup do budov polikliniky je z ulice Táborská (podélný sklon 2,8 %), před poliklinikou je vjezd se sklonem současně i v příčném směru (sklon 3 %). Průjezd (šířka 267 cm) do budovy slouží současně jako pěší přístupová komunikace. Budova se skládá ze čtyř objektů se samostatnými vstupy.  Objekty A, B jsou v patrech propojeny vnitřním schodištěm. Budova A je umístěna vlevo, B je vpravo.  Průjezd vede do dvora, kde je vlevo situována budova C a vpravo D.

Budova C

Vstup je nejprve rampovým nájezdem (sklon 19 %, šířka 154 cm, délka 93 cm), povrch dvora i nájezdu tvoří asfalt (sklon příčný i podélný 2,5 %). Následují vstupní automaticky otevírané dveře do zádveří s výtahem a schodištěm, šířka průchodu je dostatečná.

Interiér:

Zde je umístěno speciální oddělení, v přízemí neurologická ambulance a v 1. patře dialyzační oddělení.

 1. patro je dostupné výtahem nebo zatočeným schodištěm. Vstup do uzavřeného oddělení v přízemí a v 1. patře je dvoukřídlými dveřmi (hlavní křídlo šířka 84 cm, vedlejší křídlo šířka 49 cm), vpravo u vstupu je umístěna obousměrná zvonková signalizace (výška 139 cm, odsazení od rohu 30 cm). K dispozici je upravené hygienické zázemí v přízemí.

Výtah:

K dispozici je velký výtah (automaticky otevírané dveře šířka 140 cm; klec šířka 140 cm, hloubka 240 cm), spojuje pro potřeby pacientů přízemí až 1. patro. Ovladače na nástupních místech jsou ve výšce 92 cm, ovladače uvnitř klece jsou nejvýše 101 cm s odsazením od rohu 45 cm. Vybavení tvoří madlo a zrcadlo na boční stěně (výška 92 cm) a sklopné sedátko. Kabina je průchozí.

WC:

Částečně přístupná samostatná toaleta je umístěna v přízemí budovy C uvnitř oddělení, za vstupními dveřmi je přístup rampou (sklon 16 %, šířka 101 cm, délka 184 cm), je opatřena madlem (výška 90 cm) a zarážkou (výška 30 cm), kompenzuje + 2 schody. Toaleta (dveře šířka 80 cm, kabina šířka 156 cm, hloubka 139 cm) má přístup k míse WC z pohledu od vstupních dveří zleva (šířka 100 cm). Mísa WC je opatřena sklopnými madly (obtížná manipulace při sklápění). Madlo u umyvadla a na dveřích chybí.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Galerie:
Nuselská poliklinika budova C   Nuselská poliklinika budova C   Nuselská poliklinika budova C   Nuselská poliklinika budova C
Mapa