ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Nuselská poliklinika budova D

Nepřístupný
Kontakty

Táborská 325/57
Praha 4 – Nusle

telefon +420 234091111


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem NE Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa ANO Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Přístup do budov polikliniky je z ulice Táborská (podélný sklon 2,8 %), před poliklinikou je vjezd se sklonem současně i v příčném směru (sklon 3 %). Průjezd (šířka 267 cm) do budovy slouží současně jako pěší přístupová komunikace. Budova se skládá ze čtyř objektů se samostatnými vstupy.

Budova D

Vstup je nejprve rampovým nájezdem (sklon 4 %, délka 10 m), povrch dvora i nájezdu tvoří asfalt. Vstupní dveře jsou automatické, otevírají se směrem do zádveří, šířka průchodu je dostatečná. Dále je přístup schodištěm (+5 schodů) bez jejich kompenzace.

Interiér:

Prostory polikliniky jsou v přízemí a v 1. patře s přístupem pouze schodištěm. V přízemí je RTG, ortopedie, stomatologie, ultrazvuk a v 1. patře chirurgie a gynekologie. Průchody v interiéru jsou dostatečné (šířka min. 80 cm). K dispozici je pouze běžné hygienické zázemí.

Výtah:

Výtah není k dispozici.

WC:

K dispozici je pouze běžné hygienické zázemí.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Galerie:
Nuselská poliklinika budova D   Nuselská poliklinika budova D   Nuselská poliklinika budova D
Mapa