ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Lékařský dům Medacor

Přístupný
Kontakty

Jílovská 1825/14a
Praha 4

telefon +420 244470739

mobil +420 731857660

email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon ANO Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný ANO Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta ANO Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Povrch komunikací v okolí tvoří zámková dlažba v mírném sklonu (max. 6,5 %). Dvoukřídlé vstupní dveře objektu (hlavní křídlo šířka 84 cm, vedlejší křídlo šířka 83 cm) se otevírají mechanicky směrem ven. Zvonková signalizace u vstupu není.

Ze zádveří (šířka 210 cm, hloubka 220 cm) vedou do interiéru další dvoukřídlé dveře (hlavní křídlo šířka 97 cm, vedlejší křídlo šířka 80 cm).

Interiér:

V přízemí se nacházejí ordinace pediatrů, v 1. patře, které je přístupné výtahem, jsou lékaři pro dospělé a specializace.

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody a dveře ordinací jsou široké min. 80 cm.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 90 cm; klec šířka 119 cm, hloubka 148 cm) spojuje přízemí a 1. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem (výška 92 cm) a zrcadlem na čelní stěně. Sklopné sedátko je v dosahu ovládacího panelu. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 95 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 104 cm.

WC:

Částečně přístupná toaleta (dveře šířka 90 cm; kabina šířka 160 cm, hloubka 140 cm) je samostatná a nachází se v přízemí vedle výtahu. Toaleta se uzamyká, klíč je k dispozici v pediatrické ordinaci. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 83 cm). Toaletní mísa je vybavena jedním sklopným a jedním pevným madlem.

Parkování:

U objektu jsou 2 vyhrazená parkovací stání.

Poznámky:

Mapováno 3/2018

Galerie:
Lékařský dům Medacor   Lékařský dům Medacor   Lékařský dům Medacor   Lékařský dům Medacor   Lékařský dům Medacor   Lékařský dům Medacor
Mapa