ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Restaurace Antal

Přístupný
Kontakty

Antala Staška 2027/79
Praha 4

telefon +420 241402782


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon ANO Bezbariérový vstup hlavním vchodem NE Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta ANO Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Povrchy v okolí objektu tvoří rovná mozaiková dlažba. Před vstupem jsou +3 schody, které lze po chodníku zprava obejít. Dvoukřídlé dveře (hlavní křídlo šířka 85 cm, vedlejší křídlo šířka 68 cm) se otevírají mechanicky směrem ven. Zvonková signalizace u vstupu není.

Interiér:

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody jsou široké min. 80 cm. K dispozici jsou stoly (výška 79 cm, podjezd výška 75 cm) se židlemi.

Výtah:

Prostory restaurace se nacházejí v přízemí.

WC:

Částečně přístupná toaleta (dveře šířka 80 cm; kabina šířka 171 cm, hloubka 151 cm) je samostatná a nachází se v zadní části restaurace. Toaleta se uzamyká, klíč je k dispozici u hlavního pultu. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 87 cm). Toaletní mísa je vybavena dvěma sklopnými madly.  

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání je k dispozici na protější straně ulice Antala Staška s upraveným přechodem.

Poznámky:

Mapování 3/2018

Galerie:
Restaurace Antal   Restaurace Antal   Restaurace Antal   Restaurace Antal
Mapa