ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Restaurace Kolkovna

Přístupný
Kontakty

Budějovická 1518/13a
Praha 4

telefon +420 277003480


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta ANO Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Povrchy v okolí objektu tvoří rovná mozaiková dlažba. Dvoukřídlé dveře (šířka 2x 94 cm) se otevírají mechanicky směrem ven. Zvonková signalizace u vstupu není.

Interiér:

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody jsou široké min. 80 cm. K dispozici jsou stoly (výška 77 cm, podjezd výška 73 cm) se židlemi. Zadní část interiéru je zvýšená o +2 schody.

Výtah:

Prostory restaurace se nacházejí v přízemí.

WC:

Přístupná toaleta (dveře šířka 80; kabina šířka 165 cm, hloubka 171 cm) je samostatná a nachází se u baru. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Kabina má otočenou dispozici o 90° (WC mísa je kotvená na levé boční stěně). Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zleva. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 112 cm). Toaletní mísa je vybavena jedním sklopným a jedním pevným madlem. V době mapování (1/2018) bylo sklopné madlo obtížně manipulovatelné.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Poznámky:

Mapováno 3/2018

Galerie:
Restaurace Kolkovna   Restaurace Kolkovna   Restaurace Kolkovna   Restaurace Kolkovna
Mapa