ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Základní škola Poláčkova

Nepřístupný
Kontakty

Poláčkova 1067/3
Praha 4 – Krč

telefon +420 241442259


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem NE Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Hlavní vstup je bariérový, před vstupem jsou +3 schody. Vstup je dvoukřídlými dveřmi a po stranách jednokřídlými dveřmi (šířka křídel 80 cm), otevírají se směrem ven. Následuje zádveří (šířka 360 cm, hloubka 183 cm), vpravo je umístěna obousměrná zvonková signalizace (výška 167 cm). Následují totožné dveře jako vstupní, otevírají se směrem ven.

Vstup do vedlejší budovy do družiny vede přes +1 schod, vstup je dvoukřídlými dveřmi (šířka 2x 62 cm), otevírají se směrem ven. Následuje zádveří (šířka 198 cm, hloubka 383 cm) a další totožné dveře, otevírají se směrem dovnitř. V zádveří u vstupu vpravo v rohu je umístěna zvonková signalizace (výška 160 cm).

Vstup vedlejší budovy k jídelně je přes nájezd (sklon 34 %, šířka 150 cm, délka 76 cm) a dále dvoukřídlými dveřmi (šířka 2x 60 cm), otevírají se směrem ven. Vlevo vedle dveří je umístěna zvonková signalizace (výška 120 cm).

Interiér:

Za hlavním vstupem je umístěna nad +5 schody úroveň přízemí, vstupní dveře (šířka 2x 90 cm) s prahem (výška 2 cm) se otevírají směrem ven.  V hlavní budově jsou umístěny v suterénu šatny, učebny a prostory pro žáky jsou v přízemí, v 1. a ve 2. patře. Přístup do všech podlaží je pouze schodištěm. Vstupy do učeben mají dostatečnou šířku průchodu (šířka 90 cm) s prahy do 2 cm.

Ve vedlejší budově je část s jídelnou a družinou ve spodním mezipatře a část s tělocvičnou je v horním mezipatře, přístup je pouze schodištěm. Vstup do jídelny je dvoukřídlými dveřmi (hlavní křídlo šířka 60 cm, vedlejší křídlo šířka 70 cm), otevírají se směrem ven. V jídelně jsou k dispozici stoly (výška 73 cm) s mobilními židlemi a výdejní pult (výška 82 cm). Přístup k tělocvičně je chodbou s dvoukřídlými dveřmi (šířka 2x 63 cm), otevírají se směrem k tělocvičně, dále ještě přes +3 schody. Dva vstupy do tělocvičny jsou dvoukřídlými dveřmi (hlavní křídlo šířka 90 cm, vedlejší křídlo šířka 50 cm), otevírají se směrem ven.

Výtah:

Výtah není k dispozici.

WC:

Upravené hygienické zázemí není k dispozici.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Galerie:
Základní škola Poláčkova   Základní škola Poláčkova   Základní škola Poláčkova   Základní škola Poláčkova   Základní škola Poláčkova
Mapa