ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Škola Kavčí hory

Přístupný
Kontakty

K Sídlišti 840/2
Praha 4

telefon +420 241090230


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem NE Bezbariérový vstup bočním vchodem ANO Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný ANO Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu ANO Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta ANO Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Hlavní vstup do budovy ZŠ je bariérový (+11 schodů), využít lze upravený vedlejší vstup, který se nachází cca 50 m vlevo od vstupu hlavního. Od jednokřídlé branky (šířka 84 cm) vede rovný chodník s betonovou dlažbou na školní dvůr. Dvoukřídlé vstupní dveře (hlavní křídlo šířka 91 cm, vedlejší křídlo šířka 100 cm) jsou opatřeny zvonkovou signalizací (výška 156 cm) umístěnou přímo na křídle dveří.

Interiér:

PŘÍZEMÍ

Přízemí čtyřpavilonového komplexu je propojeno bez převýšení. Nachází se zde šatny se skříňkami, školní jídelna (stoly výška 76 cm, podjezd výška 71 cm), Centrum poradenských služeb, družina a administrativní zázemí.

  1. PATRO

První patro komplexu s učebnami 2. stupně ZŠ je s přízemím propojeno osobním výtahem. K dispozici je upravená toaleta. Pavilony A, B, C bez převýšení spojují páteřní chodby. Mimoúrovňové napojení pavilonů C a D (+4 schody) je řešeno šikmou schodišťovou plošinou (nosnost 255 kg; rozměry přepravní plochy šířka 80 cm, hloubka 111 cm). V pavilonu D nad schodištěm se nacházejí pouze dvě tělocvičny.

  2. PATRO

V druhém patře sídlí Střední odborná škola služeb.

  1. PATRO

Třetí patro s učebnami 1. stupně ZŠ je rovněž přístupné výtahem.

SUTERÉN

Suterén s dalšími šatnami je přístupný pouze schodištěm.

Manipulační prostor v interiéru celého komplexu je dostatečný. Dveře učeben a další průchody jsou široké min. 80 cm.

Přístup do venkovního sportovního areálu s atletickou dráhou a multifunkčním hřištěm vede ze školního dvora po chodníku s rovnou betonovou dlažbou a krátkým podélným sklonem (max. 10 %).

Výtah:

Průchozí výtah (automaticky otevírané dveře šířka 90 cm; klec šířka 118 cm, hloubka 227 cm) spojuje přízemí až třetí patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem a zrcadlem na boční stěně. Sklopné sedátko není v pohodlném dosahu ovládacího panelu. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 99 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 117 cm.

WC:

Částečně přístupná uzamčená toaleta (dveře šířka 80 cm; kabina šířka 140 cm, hloubka 202 cm) je samostatná a nachází se v 1. patře. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je lehce omezený (šířka 76 cm). Toaletní mísa je vybavena dvěma sklopnými madly.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Poznámky:

Mapováno 3/2018

Galerie:
Škola Kavčí hory   Škola Kavčí hory   Škola Kavčí hory   Škola Kavčí hory   Škola Kavčí hory   Škola Kavčí hory
Mapa