ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

ZŠ Na Líše

Částečně přístupný
Kontakty

Na Líše 936/16
Praha 4

telefon +420 241480693


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon ANO Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu ANO Ližiny nebo rampa ANO Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta ANO Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Přístupový chodník k areálu školy má asfaltový povrch s lehkými nerovnostmi. Čtyřpavilonový komplex je lehce zapuštěný pod uliční úrovní, převýšení vyrovnává komunikace ve sklonu (až 7 %), která vede z ulice Na Záhonech.

Dva schody před hlavním vstupem kompenzuje přímá rampa (sklon 9 %, šířka 600 cm, délka 380 cm) s oboustranným madlem (výška 89 cm). Manipulační prostor nad rampou je dostatečný. Dvoukřídlé vstupní dveře (šířka 2x 84 cm) se otevírají mechanicky směrem ven. Z prostorného zádveří (šířka 12 m, hloubka 210 cm) se zvonkovou signalizací (výška 137 cm) vedou do interiéru další totožné dveře.

Interiér:

Pavilon A má bezbariérově přístupné pouze přízemí, kde se jsou umístěny třídy 1. stupně. V 1. patře, které s přízemím spojuje pouze dvouramenné schodiště (+12, +12 schodů), se nacházejí učebny SŠ s dalšími 3 třídami 1. stupně.

V přízemí pavilonu B s návazností na hlavní vstup jsou šatny se skříňkami a prostor s podiem pro příležitostné akce školy. Tři podlaží pavilonu propojuje výtah.

V pavilonu C, který je v obou podlažích propojený s pavilonem B, se nachází školní jídelna (dveře šířka 2x 80 cm; stoly výška 75 cm, podjezd výška 72 cm), družina a knihovna (dveře šířka 2x 72 cm).

Na pavilon C navazuje pavilon D s tělocvičnou (dveře šířka 2x 72 cm, práh výška 2,5 cm).

Přístup na venkovní sportoviště s multifunkčním hřištěm a atletickou dráhou je dvoukřídlými dveřmi (šířka 2x 77 cm), na které navazuje chodník ve sklonu (max. 8%)

Manipulační prostor v celém komplexu je dostatečný. Dveře učeben a další průchody jsou široké min. 80 cm.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 80 cm; klec šířka 90 cm, hloubka 130 cm) spojuje přízemí až 2. patro pavilonu B. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem a zrcadlem na čelní stěně. Sklopné sedátko je v dosahu ovládacího panelu. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 119 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 117 cm.

WC:

Přístupná toaleta (dveře šířka 90 cm; kabina šířka 137-324 cm, hloubka 203 cm) částečně dělená příčkou je samostatná a nachází se v 1. patře pavilonu B. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse kotvené na pravé boční stěně je z pohledu od vstupu do kabiny je zleva. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 91 cm). Toaletní mísa je vybavena jedním sklopným a jedním pevným madlem.

Hygienické zázemí (dveře šířka 90 cm; kabina šířka 326 cm, hloubka 348 cm) se sprchovým koutem bez zvýšeného okraje se nachází v přízemí pavilonu B s návazností na sportoviště. Kabina je přepažena částečnou příčkou u dveří, která kryje sprchový kout. Přístup k WC míse kotvené na pravé boční stěně kabiny je z pohledu od vstupu do kabiny zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka min. 80 cm). Toaletní mísa je vybavena jedním sklopným a jedním pevným madlem.

Parkování:

Na parkovišti u objektu je 1 vyhrazené parkovací stání.

Poznámky:

Mapováno 3/2018

Galerie:
ZŠ Na Líše   ZŠ Na Líše   ZŠ Na Líše   ZŠ Na Líše   ZŠ Na Líše   ZŠ Na Líše   ZŠ Na Líše
Mapa