ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

ZŠ Táborská

Nepřístupný
Kontakty

Táborská 421/45
Praha 4

telefon +420 241029320


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch ANO Obtížný sklon ANO Bezbariérový vstup hlavním vchodem NE Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody ANO Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Hlavní vstup do budovy školy je ze dvora, do kterého vede trvale otevřený průchod z ulice Táborská. Komunikace v průchodu je v podélném sklonu (až 9 %). Povrch dvora tvoří hrubší dlažba. Před vstupem do budovy je krátké schodiště (+5 schodů). Zvonková signalizace (výška 142 cm) se nachází až nad schody. Jednokřídlé vstupní dveře (šířka 90 cm) se otevírají mechanicky směrem dovnitř na úroveň suterénu.

Druhý vstup do budovy přímo z ulice Táborská slouží pro odpolední vyzvedávání dětí z družiny. Před vstupem je +1 schod (výška 5 cm). Dvoukřídlé dveře (šířka 2x 95 cm) se otevírají mechanicky směrem dovnitř. Za dveřmi je dalších +11 schodů. Zvonková signalizace (výška 154 cm) pro vyzvedávání dětí je umístěna až nad schody. Dále do zvýšeného přízemí pokračují dvoukřídlé dveře (šířka 2x 88 cm).

Interiér:

V suterénu budovy se nachází šatny. Přístup ke školní jídelně je ze suterénu přes další schodiště (- 14, - 2 schody).

Všechny třídy a odborné učebny jsou ve zvýšeném přízemí až 3. patře. Přístup do tříd je dvoukřídlými dveřmi (šířka 2x 60 cm). Jednotlivá patra propojuje pouze schodiště.

Výtah:

Výtah není k dispozici.

WC:

Přístupná ani částečně přístupná toaleta není k dispozici.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Poznámky:

Mapováno 4/2018

Galerie:
ZŠ Táborská   ZŠ Táborská   ZŠ Táborská   ZŠ Táborská   ZŠ Táborská   ZŠ Táborská   ZŠ Táborská
Mapa