Bankomat ČS

Přístupný
Kontakty

Roztylská 2321/19
Praha 4
email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Popis:

Bankomat je součástí nákupního centra OC Westfield Chodov a nachází se u supermarketu Albert. Manipulační prostor u bankomatu je dostatečný. Bankomat je volně stojící. Nejvýše umístěné tlačítko je ve výšce 120 cm, čtečka na kartu ve výšce 95 cm, otvor pro platební kartu je ve výšce 100 cm, otvor pro výdej bankovek je ve výšce 80 cm.

Výtah:

Jednotlivá patra OC propojuje několik osobních výtahů.

Sníženou úroveň -1. patra u vstupu C (metro), -1. patro a přízemí propojuje dvojice výtahů (automaticky otevírané dveře šířka 90 cm; klec šířka 130 cm, hloubka 150 cm). Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem na obou stěnách. Sklopné sedátko ani zrcadlo není k dispozici. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 110 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 110 cm.

Další tři dvojice osobních výtahů (automaticky otevírané dveře šířka 130 cm; klec šířka 137 cm, hloubka 240 cm) spojují -1. patro až 2. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem a zrcadlem na boční stěně. Sklopné sedátko je k dispozici. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 106 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 114 cm.

Poslední dvojice osobních výtahů (automaticky otevírané dveře šířka 210 cm; klec šířka 242 cm, hloubka 244 cm) se nachází u vstupu D a spojují -3. Patro (podzemní garáže) až 2. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem a zrcadlem na boční stěně. Sklopné sedátko je k dispozici. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 122 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 110 cm.

Parkování:

Vyhrazená parkovací stání se nachází podzemních garážích s přístupem osobními výtahy. V úrovni 2. patra jsou vstupy přímo na venkovní parkovací plochu s dalšími vyhrazenými parkovacími stáními.

Poznámky:

Bankomat je přístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce do 120 cm. Bankomat je částečně přístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce 121 - 126 cm. Bankomat je nepřístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce nad 126 cm.

Mapováno 6/2022