ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Bankomat ČS

Přístupný
Kontakty

Revoluční 3470
Frýdek - Místek
Popis:

Bankomat je umístěn uvnitř obchodu KAUFLAND v 1. patře. Chodník před objektem má v délce 50 metrů podéný sklon (6 %). Pro přístup do 1. patra je k dispozici výtah. Vstup je pouze přes kryté parkoviště obchodu v uliční úrovni. Manipulační prostor u bankomatu je dostatečný. Bankomat je volně stojící. Nejvýše umístěné tlačítko je ve výšce 115 cm, výška středu monitoru je 112 cm, otvor pro platební kartu je ve výšce 105 cm, otvor pro výdej účtenek ve výšce 115 cm. Otvor pro výdej bankovek je ve výšce 83 cm.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 140 cm; klec šířka 141 cm, hloubka 276 cm) spojuje přízemí až 1. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 100 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 120 cm.

Parkování:

U objektu je více než 10 vyhrazených parkovacích stání.

Poznámky:

Bankomat je přístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce do 120 cm. Bankomat je částečně přístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce 121 - 126 cm. Bankomat je nepřístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce nad 126 cm.